Podcast Hospic - dobrá tečka za životem: 05 O propojování teorie s hospicovou praxí s Helenou Machulovou

Další díl podcastu Hospic – dobrá tečka za životem bude o propojování teorie s praxí ao možnostech spolupráce hospiců s akademickou sférou. Povídat si budeme s vedoucím oddělení celoživotního vzdělávání Teologické fakulty Jihočeské univerzity Helenou Machulovou. Zajímavé téma obohatí o konkrétní poznatky z projektu Spirituální rozměr člověka v kontextu pomáhajících profesí.

Podcast Hospic - dobrá tečka za životem: 04 O spirituálních potřebách umírajících s Ondřejem Doskočilem

Další díl podcastu Hospic – dobrá tečka za životem přináší téma Spirituální potřeby umírajících. O tomto citlivém tématu si povídáme s nemocničním kaplanem, proděkanem zdravotně sociální fakulty Mgr. et Mgr. Ondřejem Doskočilem, Th.D.

Podcast Hospic - dobrá tečka za životem: 03 O doprovázení umírajících se sestrou Benediktou

Další díl podcastu Hospic - dobrá tečka za životem se věnuje tématu j Doprovázení umírajících. Hostem je sestra Benedikta, která pracovala 10 let v lůžkovém hospici as doprovázením umírajících a jejich blízkých má mnoho cenných zkušeností.

Podcast Hospic - dobrá tečka za životem: 02 Domácí hospicová péče s Martou Vackovou

Další díl podcastu Hospic - dobrá tečka za životem se věnuje tématu domácí hospicové péče - co domácí hospice nabízí, jak fungují a jaké jsou jejich radosti i starosti? O tom všem si povídáme s ředitelkou středočeského domácího hospice Ruah paní Mgr. Martou Vackovou.

Podcast Hospic - dobrá tečka za životem: 01 Hospicová péče s Robertem Hunešem

V prvním díle podcastu Hospic - dobrá tečka za životem si na téma Hospice a hospicová péče povídáme s prezidentem Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče a ředitelem Hospice sv. Jana N. Neumanna, o.p.s - PhDr. Robertem Hunešem.